Patriotai prieš vadus: rezultatas, statistika ir svarbiausi įvykiai

Galutinis rezultatas: „Chiefs“ 41, „Patriots“ 14

(Getty)

donald trump sue mac miller

Ketvirtoji savaitė „Pirmadienio vakaro futbolas“ buvo absurdiškas „Patriotų“ pasirodymas, kuris 27 taškais pralaimėjo „Chiefs“.

Spustelėkite čia pamatyti komandinę ir individualią statistiką.

Štai kaip tai sumažėjo:

Pirmasis ketvirtis

(Getty)

Du Tomo Brady nebaigimai ir 3 ir out #Patriotai .

- Frankas Pimentelis (@FrankBostonTank) 2014 m. Rugsėjo 30 d

„Touchdown“ vadovai

Panašu, kad Jamaalo Charleso kulkšnis nesukelia jam problemų dėl antrojo nakties bėgimo 1 -ą kartą. Vėliau Dwayne'as Bowe'as pasiekė kelis jardus, nes Ericas Fisheris atstūmė Chandlerį Jonesą. Knile Jonesas pirmą kartą nusileido, kai „Chiefs“ pakilo į aikštę, o Travisas Kelce'as sekė dar vienu pirmu smūgiu. Charlesas pirmą kartą šiais metais nubėgo į galutinę zoną, kad „Chiefs“ vienu rezultatu nusileistų.

Antras ketvirtis

(Getty)

Knile Davis atliko 48 jardų bėgimą „Chiefs“, po kurio sekė nuostabus Kelce bėgimas. Tarp Daviso, Kelce, Charleso ir Smitho „Patriotai“ greitai nusileido.

Jamaalis Charlesas jį dar kartą surengė, antrą kartą nusileisdamas žaidimui ir jam. Dabar jis turi 4 laimikius už 66 jardų.

Knile Davisas tęsė savo seriją po to, kai perėmė kamuolį į 27 jardų liniją. Bowe nunešė kamuolį toliau, bet negalėjo patekti į pirmąją žemyn esančią liniją, priversdamas KC sugrąžinti jį atgal į „Patriots“ rankas.

Knile Davis yra per geras, kad būtų atsarginis

- Jordanas Lehmanas (@JayLay25) 2014 m. Rugsėjo 30 d

„Patriots“ ir toliau nepriartėjo prie pabaigos zonos, o Dwayne'as Bowe'as per pirmąjį kėlinį sukėlė sumaištį su 33 jardų laimikiu. Mažesnį pelną sukaupė Charlesas, Avery ir Kelce, o pirmajame kėlinyje liko mažiau nei minutė.

tikri naujojo sezono Holivudo vyrai

Vienas dalykas, kurį pasakysiu, yra Dwayne'as Bowe'as, kuris visuomet pasirodo primetime. Mėgsta prožektorių šviesą.

Nickas Jacobsas (@ Jacobs71) 2014 m. Rugsėjo 30 d

Iki kėlinio pabaigos likus 0 sekundžių Bowe'ui pritrūko įvarčių linijos, tačiau „Patriots“ buvo skirta penkių jardų bausmė, o „Chiefs“ - automatinis pirmasis puolimas. Likus žaisti vieną žaidimą, jie spyrė įvartį, kad padėtų „Chiefs“ pirmavo 17-0 .

Per pirmąjį kėlinį „Patriots“ metė 303 jardus, daugiausiai Belichicko ir „Patriots“ per tą laiką.

Trečias ketvirtis

(Getty)

Pažiūrėkime į Tomą Brady ir gerai, kad jis šnabžda kuo garsiau: http://t.co/yyeh2dbQeO pic.twitter.com/BORDl4GqxQ

- „SB Nation“ (@SBNation) 2014 m. Rugsėjo 30 d

Hali privertė Brady priversti apyvartą - pirmąjį žaidimą po 7 be įvarčių minučių.

kada yra veterano diena, 2015 m

Aleksas Smithas metė jį į patikimas Jamaalo Charleso rankas, kad „Chiefs“ trečią kartą nusileistų žaidimui ir rezultatas būtų 24: 0 „Chiefs“.

„Patriots“ dar kartą apvertė kamuolį po to, kai Brady ir Edelman nesugebėjo koordinuoti, o CB Seanas Smithas sugriebė kamuolį už „Chiefs“. „Kansas City“ baigė rezultatą 27-0.

Patriotų nusileidimas

Brandonas LaFellis įmušė kamuolį į 44 metrų TD, padėjęs Shane Vereen, kuris prieš tai nustūmė kamuolį į aikštę.

yra anderson cooper pažintys su andy cohenu

Ketvirtąjį ketvirtį

(Getty)

3 ir 7 perdavimai Donnie Avery už 27 jardų. #Šefai pirmiausia žemyn.

- BJ Kisselis (@ChiefsReporter) 2014 m. Rugsėjo 30 d

Avery smūgiavo į kirkšnies sritį ir palieka aikštę nebegalėdamas tęsti serijos iki pabaigos zonos 12:20 likus žaisti.

Donnie Avery atrodė kaip galimas kirkšnies patempimas. Dešinė koja šiek tiek išslydo. #Šefai #NEvsKC

lisa bonet ir lenny kravitz skyrybos

- Dave'as Siebertas, M.D. (@DaveMSiebert) 2014 m. Rugsėjo 30 d

Jamaalis Charlesas suklupo, prarasdamas kamuolį 2 metrų atstumu nuo galinės zonos, tačiau sugebėjo išsaugoti kamuolį. Trečiasis „Chiefs“ nusileidimas baigėsi Traviso Kelceo rezultatu 34-7.

„Chiefs“ pavogė kamuolį iš karto po ketvirto smūgio, kai Brady per kamuolį, kurį sugavo Abdullah, nubėgo į galinę zoną, kai „Chiefs“ penktą kartą nusileido žaidimui ir 34 taškais pataikė „Patriots“. Belichickas ištraukė nusivylusį Brady iš žaidimo po trečiosios apyvartos.

Po to, kai Brady paliko aikštę likusiai nakčiai, Pats paėmė kamuolį žemyn ir baigėsi Gronko rezultatu 14: 41.